Nápojový lístek:

Víno

BÍLÁ VÍNA - 0,75l

Müller Thurgau, jakostní 200,-
Harmonické víno s nižším obsahem kyselin, jemně aromatické až kořeněné po muškátu s ovocnými tóny grepu, bezu a broskve.
Rulandské šedé 200,-
Víno jemných a hebkých aliancí s tóny pomeranče, květin a šípkových růží. Pro svoji osobitost a lehkost Vás může doprovázet jak při společenských akcích, ale i v letních dlouhých večerech
Sylvánské zelené, zemské, suché 280,-
/vinařství Víno Hruška, podoblast Slovácká, obec Blatnice, trať Floriánky/ Vůně, která koresponduje i do chuti připomíná luční kvítí, čerstvě posečenou trávu až s meruňkovým nádechem.
Ryzlink rýnský, pozdní sběr,polosladké 400,-
/vinařství Víno Hruška, podoblast Slovácká, obec Blatnice, trať Novosády/ Víno žlutozelené barvy s jiskrnými odlesky nám nabízí vůni lipověho květu, které zráním v láhvi získají exelentní petrolejový charakter.
Chardonnay, pozdní sběr, polopsuché 400,-
/vinařství Víno Hruška, podoblast Slovácká, obec Blatnice, trať Novosády/ Vžrazná ovocná až medová vůně po tropickém ovoci s nádechem manga. V chuti je víno plné, minerální s dlouhou dochutí.

ČERVENÁ VÍNA - 0,75l

Svatovavřinecké, jakostní 200,-
Granátový odstín, plnost a ovocný charakter po višni, černém rybízu, povidel a zralé švestky. V dochuti doznívají jemné taniny v podobě hořké čokolády.
Cuvée Rulandské modré a Dornfelder 200,-
Barva tmavě rubínová, svěží vůně květin. Příjemné a hladké s vůní borůvek a černých třešní. Víno s nižším obsahem kyselin, jako je tento Portugal se v ústech rozprostírá do široké korpulentnosti.
Cabernet Morvia barrique, zemské, suché 400,-
/vinařství Víno Hruška, podoblast Slovácká, obec Hrušky, trať Újezd/ Kořenitá až pepřová vůně s tóny švestkových povidel. Chuť středně plná, které dominují višně v čokoládě.
Rulandské modré, pozdní sběr, suché 400,-
/vinařství Víno Hruška, podoblast Slovácká, obec Blatnička, trať Vinohrádky/ Rubínová barva, kořenitost spojená s ovocností a jemná peckovinka vytváří extraktivní víno s nádechem ostružin a višní.

ZAHRANIČNÍ VÍNA - 0,75l

Chardonnay, Reserve, Chile 400,-
Chardonnay patří mezi velmi oblíbená vína, ve kterých můžete nalézt celou paletu vůní a chutí ovocných, květnatých až minerálních tónů. Toto Chardonnay je příkladem a zároveň výrazem chilských vinic, která produkují ta nejzajímavější vína světa.
Cabernet Sauvignon, Chile 400,-
Výrazné purpurové až magicky temné tóny v barvě předznamenávají plné, tělnaté víno, Ve vůni se střídají pukající ostružiny, sušené švestky a nepatrný odstín lékořice. Silní, opojná vůně je stejně zajímavá jako chuť. ve které se prolínají povidlové ...

ŠUMIVÁ VÍNA

Bohemia Sekt Demi 220,-
Bohemia Sekt Brut 220,-
Bohemia sekt rossé 220,-
Bohemia sekt red 220,-
Bohemia sekt - nealkoholické 220,-